گلدسیگنال مرجع سیگنال های ارز دیجیتال تتر و بیتکوین

قوانین و شرایط استفاده

– هر فعالیت اقتصادی دارای ریسک و سود متناسب با خودش است . و سود و زیان دو روی یک سکه هستند. ارائه تضمین به معنای حذف ریسک و یا زیان می باشد . و در هیچ فعالیت اقتصادی از جمله ترید ارزهای دیجیتال ، ماینینگ ارز دیجیتال و سایر فعالیتهای اقتصادی و مرتبط یا غیر مرتبط نمی توان ریسک را حذف نمود و یا نادیده گرفت، ولی می توان میزان احتمالی ریسک را تا حد قابل ملاحظه ای با استفاده از عوامل مختلف از جمله استفاده از سیگنال های حرفه ای تر و همچنین استراتژی شخصی مناسب کاهش داد.
– لذا توجه داشته باشید که هیچ راه یک شبه پولدار شدنی وجود ندارد و اگر با چنین دیدی وارد این بازار(و یا هر کسب و کار دیگری) شده اید از ادامه راه چشم پوشی کنید. برای ادامه ، در طول مسیر می بایست تجربه و دانش کافی کسب نمایید.
– بنا براین در عالم واقعیت سیگنال تضمینی وجود ندارد، مجموعه ای می تواند سیگنال تضمینی بدهد که کنترل همه بازار از جمله صرافی ها،نهنگ ها، ترس و طمع افراد، عوامل پیش بینی شده و نشده، دولت ها و شرکت های فعال و … را داشته باشد.(ما چنین قدرتی نداریم)
– همچنین دریافت سیگنال به منزله سود ماهانه نمی باشد و حتی ممکن است چند ماه پیاپی ضرر وجود داشته باشد اما پس از آن با صبر و تلاش سود حاصل خواهد شد، و معامله در تمام بازارهای مالی از جمله ارزهای دیجیتال و کسب سود نیازمند دید حداقل ۶ تا ۲۴ ماهه می باشد.
– ربات گلدسیگنال قابلیتی جانبی ، برای سرعت بخشیدن به روند معاملات می باشد، نه به معنی بانک یا دستگاه چاپ پول، و این ربات را برای کسانی که خود هیچ دانشی از خرید و فروش ندارند توصیه نمیکنیم. توجه داشته باشید که اتصال ربات به حساب بایننس شما نباید باعث نظارت نکردن و رها کردن حساب توسط شما شود.
– لذا تایید شرایط و قوانین و همچنین خرید اشتراک، به منزله پذیرش سود و زیان در شرایط خوب و بد بازار می باشد و بنده به عنوان کاربر به تمامی شرایط بالا آگاه هستم و آنها را می پذیرم.

 

۹فروردین ۱۳۹۹